×
067694 Bezdrôtové rozhranie pre klasické spínače a tlačidlá
search
 • 067694 Bezdrôtové rozhranie pre klasické spínače a tlačidlá
 • Legrand Netatmo bezdrotove kontaktne rozhranie rozmery

Bezdrôtové rozhranie pre klasické vypínače a tlačidlá, s Netatmo

76,80 €  s DPH

64,00 €  bez DPH

Dodanie do 2 dní

V kombinácii s klasickým tlačidlom alebo vypínačom ho zmení na smart bezdrôtový vypínač pre pripojené prístroje Valena Life s Netatmo.

Umožňuje spárovanie s max. jedným z nasledovných prístrojov: smart vypínač, mikromodul, smart zásuvka, smart káblový výstup. Párovanie sa vykonáva poklepaním na príslušný pripojený prístroj.

Dodáva sa vrátane batérie  CR2032 (3V).

Množstvo
SKLADOM

Bezdrôtové kontaktné rozhranie pre klasické spínače a tlačidlá, Netatmo

 • Pripojením klasického spínača, tlačidla alebo iného zariadenia so suchým kontaktom môžete ovládať smart vypínače (ktoré spínajú svetlá), zásuvky alebo mikromoduly Valena™ Life s Netatmo.
 • Spárovanie vypínača poťukaním po prístroji (max 1 pristroj), ktorý chceme ovládať. Týmto spôsobom jednoducho vytvoríme ďalšie ovládacie miesto a určíme čo bude riadiť
 • Dodáva sa s batériou CR2032 
 • Životnosť batérie cca 8 rokov
 • Rozmery (V x Š x H): 40 x 40,5 x 11 mm

Schéma prepojenia so spínačom / prepínačom:

pripojenie spinaca ku Netatmo kontaktnemu rozhraniu

Schéma prepojenie s tlačidlom:

pripojenie tlačidla ku Netatmo kontaktnemu rozhraniu

Život s Legrand Valena Life s Netatmo:

067694

Tabuľka vlastností

Spôsob použitia
Ovládanie svetla
Umiestnenie
Zapustená montáž

Špecifické referencie

EAN13
3414971346680

Stiahnuť

Katalóg pre profesionálov

Valena Life s Netatmo

Stiahnuť (10.13MB)

Legrand smart home katalóg

Technický katalóg Legrand smart home 2021

Stiahnuť (11.49MB)

Návod Netatmo kontakt. rozhranie

Inštalačný návod Legrand kontaktné rozhranie 067694

Stiahnuť (1014.15KB)
  Ako je to z dosahom vypínač - prijímač?
  • V otvorenom priestore je to 100 m
  • V dome / byte to závisí od konštrukcie stien. Pri 20m by mala byť funkčnosť bezproblémová

  V prípade problémov sa dá použiť zosilňovací modul – nepoužívaný vypínač ktorý bude plniť funkciu zosilňovača signálu niekde na polceste

  team smartparts.sk


  Mám v dome klasické tlačítkové žalúziové ovládače Valena Life a chcel by som ich vymeniť za SMART. Je to možné?

  Aby ste pôvodné tlačidlo mohli vymeniť, je potrebné zistiť ako je motor žalúzie ovládaný. Netatmo ovládače slúžia na ovládanie motorov ktoré sú riadené privedením napätia na svorku. Čiže ak je napätie na jednej svorke, motor žalúzie zaťahuje, ak na druhej, motor žalúzie vyťahuje. 

  Ovládanie pôvodným žalúziovým vypínačom vyzerá nasledovne: existujúci vypínač len stlačím (nedržím) a žalúzia ide dole, kde sama zastaví. Ak chcem naklopiť lamely, krátko stlačím a stredovým tlačítkom vypnem natočenie.

  V takomto prípade by mala byť výmena bezproblémová. Budete potrebovať príslušný počet žalúziových ovládačov (napríklad v bielej farbe), mobilnú štartovaciu bránu alebo štartovaciu sadu.

  Ak si nie ste istí, kontaktujte nás a radi Vám poradíme.

  smartparts.sk


  Bude fungovať smart stmievač so stmievateľným svietidlom? Chceme zakúpiť svetlo s funkciou stmievania. Svetlo je ovládané z dvoch miest = sústava dvoch vypínačov - 1x č.6 a 1x č.5b (alebo 6+6). Jen nutné pri kúpe smart vypínača/s ...

  Dobrý deň,

  Stmievač uvádzate správny, 752166 by mal fungovať. Aj keď výrobca svietidla neuvádza aký typ stmievania je v svietidle použitý a na 100% je to jasné až po otestovaní. Čo sa týka druhého ovládacieho miesta tam by bolo vhodné použiť bezdrôtový vypínač 752185 alebo dvojitá verzia 752187. Klasický mechanický vypínač nebude fungovať. Fungovať by malo klasické tlačidlo. Aby ste mali k dispozícii smart funkcie a možnosti nastavenia stmievača, je potrebné mať tiež niektorú z brán (obj. č. 199100 alebo 752150)

  Vypínač 752184 nemá možnosť pripojenia doplnkového klasického tlačidla na ovládanie svetla z iného miesta. Doplnkový bezdrôtový vypínač netatmo 752185 alebo 752187 fungovať bude. 752184 je ale určený skôr pre inštalácie kde nie je vo vypínači nulový vodič. Ak je ale N-vodič vo vypínači, doporučil by som vždy použiť 752166.

  team smartparts.sk


  Dobry den mame mechanicke vypinace na vonkajsich zaluzuach. Radi by sme ich vymenili komomet za smartove ovladanie a doplnili aj veterny a slnecny senzor, mate taku sadu? Jedna sa o 8 ks zaluzii v Bratislave


Mohlo by vás zaujímať aj