×

Príslušenstvo

Praktické nabíjačky, bezdrôtové zvončeky, široká ponuka predlžovačiek ...

... pre pripájanie spotrebičov, napájacie adaptéry, predlžovačky s prepäťovou ochranou, dizajnové a prémium predĺžovačky ...

Predlžovacie prívody Legrand

Vyberte si so širokej ponuky predlžovacích prívodov. Všetky majú v sebe integrovaný vypínač. Majú možnosť pootočiť celý zásuvkový blok. Jednotlivé zásuvky sú pootočené tak, aby bolo možné pripojiť maximálny počet káblov. V ponuke aj predlžovačky s prepäťovou ochranou, predlžovačky s istením, rôzne dĺžky prívodných káblov, predlžovačky s integrovanou nabíjačkou USB A a USB C. Zabudovaná signalizácia zapnutia predlžovačky.

Nabíjačky Legrand

Elegantné a nenápadne nabíjačky, ktoré nevyčnievajú, nezavadzajú. Dostatočný výkon pre nabíjanie mobilných telefónov, tabletov a iných drobných nabíjacích spotrebičov.

Bezdrôtové zvončeky

V ponuke kvalitné zvončeky Legrand, ktoré nemusíte meniť každý rok! Rôzne farby zvončekov, rôzne dosahy, možnosť pridať viac tlačidiel.

Rozbočovacie zásuvky, zásuvkové rozdvojky s USB nabíjačkou

Ak vám nestačí jedna zásuvka a potrebujete z jedného miesta napájať viacero spotrebičov, vyberte si z pestrej ponuky našich kvalitných značkových zásuvkových rozbočovacích adaptérov. K dispozícii sú dvojité a trojité rozbočky. Pozrite si tiež verzie s integrovanou nabíjačkou, takže na nabíjanie vašich zariadení už stačí pripojiť len USB kábel.

Predlžovačky, zvončeky, adaptéry | smartparts.sk
Filters

Počet produktov: 69

Zobrazené produkty: 1-15 z 69 položiek