×

Predstavenie projektu SmartParts.sk

Smartparts.sk je internetovým obchodom spoločnosti inDifferent, s.r.o. ktorá sa už viac ako 15 rokov inštaluje smart technológie na Slovensku, v Rakúsku a v Českej Republike. Máme za sebou veľa úspešne zrealizovaných projektov a spokojných zákazníkov.

Svoje bohaté skúsenosti so smart technológiami v oblasti bývania ale aj priemyselnej automatizácie a automatizácie riadenia budov sme sa rozhodli ponúknuť a zdieľať prostredníctvom eshopu smartparts.sk. Každý kto hľadá kvalitné produkty a technologické vychytávky môže pohodlne listovať v ponúkaných produktoch. To, čo je na našich stránkach, sami používame projektoch a garantujeme špičkovú kvalitu.

Takže ak hľadáte chytré vecičky [smartparts] ktoré vám pomôžu spraviť z vášho domova moderné inteligentné bývanie, ste na správnom mieste. Nájdete tu rôzne praktické komponenty ktoré vám uľahčia život, ušetria čas i peniaze a spríjemnia bývanie.

Radi vám pomôžeme vybrať presne to čo potrebujete. Využite našu jedinečnú ponuku poradenstva a podpory zdarma.

Takže čo tu napríklad nájdete?

- Videovrátniky: namiesto zvončeka použite elegantný vstupný panel s kamerou. Ak nie ste doma, vrátnik vám zavolá na mobil. Môžete oznámiť kuriérovi kedy má priniesť zásielku.

- Termostaty: nahraďte svoj starý termostat smart zariadením ktoré sa postará o váš teplotný komfort a ušetrí náklady. Môže napríklad spustiť klimatizáciu sám skôr ako prídete domov.

- Smart vypínače: z pohodlia gauča alebo postele cez smartfón či cez hlasové ovládanie vytvoríte príjemnú svetelnú pohodu. Alebo jednoducho vypnite tlačítkom všetky svetlá pri odchode z domu.

- Smart zásuvky: Majte svoj účet za elektrinu pod kontrolou. Pozrite sa koľko spotrebuje každé vaše zariadenie pripojené k smart zásuvke.

Produkty ktoré ponúkame si viete zapojiť sami alebo s našou pomocou. Pokiaľ to ale chcete mať ešte jednoduchšie, zariadenia nainštalujeme a nastavíme za vás a všetko vám len ukážeme a vysvetlíme. Stačí nás kontaktovať.

To je dôvod prečo nakupovať práve u nás. Pomôžeme a poradíme aby zariadenia fungovali presne tak ako majú a vaše očakávania boli splnené. Prajeme príjemné surfovanie.

Kontaktné údaje smartparts.sk

inDIFFERENT s.r.o.
Kapsohradská 10
841 06 Bratislava
Slovensko

Fakturačné údaje
Obchodné meno: inDIFFERENT s.r.o.
Sídlo spoločnosti:

Kapsohradská 10
841 06 Bratislava
Slovensko

IČO: 47 140 071
DIČ: 202 377 3235
IČ DPH: SK202 377 3235

Spoločnosť je zapísaná v obchodnom registri
Okresného súdu Bratislava I, oddiel Sro, vložka č. 88994/B

Bankové spojenie
Peňažný ústav: Fio banka, a.s., pobočka zahraničnej banky
IBAN: SK45 8330 0000 0028 0041 8965
BIC/SWIFT: FIOZSKBA

Kontakty
Tel.: +421 905 261 833
E-mail: eshop@smartparts.sk