×

Značky

 • Bticino

  Bticino

  Bticino, jedna z dvoch svetových značiek spoločnosti Legrand, právom patrí medzi uznávaných lídrov na globálnom trhu elektroniky, domácej automatizácie a ostatných elektrotechnických produktov.

  Spoločnosť bola založená krátko po skončení druhej svetovej vojny a počas rokov rýchleho priemyselného rastu navrhovala technické riešenia, ktoré boli vždy o stupeň lepšie ako riešenia konkurencie. Bola prvým výrobcom vo svojom obore, ktorý pristúpil ku inštalovaným zariadeniam ako ku dizajnovým prvkom ktoré dotvárajú charakter interiéru.

  Doteraz získala niekoľko prestížnych ocenení za dizajn (Compasso d´Oro, Roter Punkt, Intel Award a IF). Naďalej si udržiava pozíciu trendsettera v oblasti achitektruálnej elektroniky a digitálnej infraštruktúry budov.

 • Legrand

  Legrand

  Skupina Legrand ako líder na trhu podporuje vývoj a ponúka inovatívne, prepojené, interoperabilné a vysoko energeticky efektívne riešenia, ktoré používateľom zároveň prinášajú skutočné výhody.

  Spoločnosť pôvodne vznikla ako jednoduchá porcelánová dielňa. Časom sa transformovala a zameriavala prednostne na elektrotechnické zariadenia. V priebehu rokov sa stala globálnym špecialistom na elektrické a digitálne systémy infraštruktúry budov.

  Za viac ako 150 rokov sa spoločnosť Legrand výrazne zmenila – od výroby porcelánu prešla ku produkcii elektrických komponentov, z elektroinštalačných zariadení na komplexné systémy pre elektrické na digitálne technológie.

  Legrand má vedúce postavenie v krajinách ako Francúzsko, Taliansko a USA a napríklad cez svoje spínače a zásuvky je lídrom aj na Slovensku.

 • Netatmo

  Netatmo

  Netatmo je vedúcou spoločnosťou v oblasti inteligentných domácností, ktorá vytvára jednoduché a elegantné riešenia pre bezpečnejšie a komfortnejšie bývanie.

  Nové motto spoločnosti Same home, just smarter perfektne odráža inovatívny prístup v ponuke riešení pre rekonštrukciu.

  Ako veľmi úspešný startup spoločnosť Netatmo od roku 2012 uviedla na trh trinásť zaujímavých riešení. Produkty spĺňajú všetky kľúčové požiadavky a sú v súlade s najnovšími trendami inteligentného domáceho priemyslu a to je dôvod, prečo získali množstvo ocenení po celom svete (CES awards, Top Tech of IFA etc).

  Okrem ponuky svojho vlastného základného sortimentu spolupracuje spoločnosť Netatmo s kľúčovými priemyselnými lídrami prostredníctvom programu „with Netatmo“, aby tak rozšírila svoj dosah a pokračovala v strategickom raste pomocou integrovaných inteligentných riešení, ktoré zapadajú do koncepcie domácej infraštruktúry.