×
Netatmo mobilná komunikačná brána do zásuvky | smartparts.sk
search
 • Netatmo mobilná komunikačná brána do zásuvky | smartparts.sk

Mobilná komunikačná brána Netatmo do zásuvky 199100

89,40 €  s DPH

74,50 €  bez DPH

Dodanie do 2 dní

Najjednoduchší štart do inštalácie smart vypínačov a zásuviek Netatmo - mobilná komunikačná brána do zásuvky.

Vytvára prepojovací mostík medzi sieťou Netatmo a wifi. Je lacnejšou alternatívou ku smart štartovaciemu balíku Valena Life s Netatmo.

Čítajte viac o možnostiach inteligentnej elektroinštalácie Valena Life s Netatmo.

Množstvo
SKLADOM

Mobilná komunikačná brána Netatmo do zásuvky obj. č. 199100

 • Najjednoduchšia inštalácia: vytvorte domácu sieť Netatmo najjednoduchším možným spôsobom. Žiadne rozoberanie zásuviek a zložité pripájanie vodičov. Zastrčte adaptér Netatmo plug-in brány do zásuvky a začnite vytvárať domácnosť Netatmo. 
 • Integrované programovacie tlačidlo: nepotrebujete samostatný programovací scenárový vypínač, ktorý je súčasťou štartovacích balíkov Netatmo Valena Life. Programovacie tlačidlo je priamo na adaptéri - mobilnej bráne.
 • Umiestnenie: zvoľte si zásuvku v mieste s dobrým pokrytím vašou domácou WiFi sieťou.
 • Konfigurácia: použite aplikáciu Home + Control

Netatmo využíva komunikačný štandard ZigBee 3.0 pre bezdrôtové prepojenie zariadení smart domácnosti.

Na rozdiel od štartovacieho balíka Valena Life s Netatmo neobsahuje spínanú zásuvku a scenárový ovládač.

S našou pomocou zvládnete inštaláciu sami

Objednajte si produkty Netatmo na stránkach smartparts.sk a my vám poskytneme online a telefonickú podporu pri inštalácii.

Vznikli pri inštalácii problémy? Chcete aby sme inštaláciu zabezpečili za vás? Kontaktujte nás.

199100

Tabuľka vlastností

Farba
Čierna
Umiestnenie
Do zásuvky

Špecifické referencie

EAN13
3414972052498
  Ako je to z dosahom vypínač - prijímač?
  • V otvorenom priestore je to 100 m
  • V dome / byte to závisí od konštrukcie stien. Pri 20m by mala byť funkčnosť bezproblémová

  V prípade problémov sa dá použiť zosilňovací modul – nepoužívaný vypínač ktorý bude plniť funkciu zosilňovača signálu niekde na polceste

  team smartparts.sk


  Mám v dome klasické tlačítkové žalúziové ovládače Valena Life a chcel by som ich vymeniť za SMART. Je to možné?

  Aby ste pôvodné tlačidlo mohli vymeniť, je potrebné zistiť ako je motor žalúzie ovládaný. Netatmo ovládače slúžia na ovládanie motorov ktoré sú riadené privedením napätia na svorku. Čiže ak je napätie na jednej svorke, motor žalúzie zaťahuje, ak na druhej, motor žalúzie vyťahuje. 

  Ovládanie pôvodným žalúziovým vypínačom vyzerá nasledovne: existujúci vypínač len stlačím (nedržím) a žalúzia ide dole, kde sama zastaví. Ak chcem naklopiť lamely, krátko stlačím a stredovým tlačítkom vypnem natočenie.

  V takomto prípade by mala byť výmena bezproblémová. Budete potrebovať príslušný počet žalúziových ovládačov (napríklad v bielej farbe), mobilnú štartovaciu bránu alebo štartovaciu sadu.

  Ak si nie ste istí, kontaktujte nás a radi Vám poradíme.

  smartparts.sk


  Bude fungovať smart stmievač so stmievateľným svietidlom? Chceme zakúpiť svetlo s funkciou stmievania. Svetlo je ovládané z dvoch miest = sústava dvoch vypínačov - 1x č.6 a 1x č.5b (alebo 6+6). Jen nutné pri kúpe smart vypínača/s ...

  Dobrý deň,

  Stmievač uvádzate správny, 752166 by mal fungovať. Aj keď výrobca svietidla neuvádza aký typ stmievania je v svietidle použitý a na 100% je to jasné až po otestovaní. Čo sa týka druhého ovládacieho miesta tam by bolo vhodné použiť bezdrôtový vypínač 752185 alebo dvojitá verzia 752187. Klasický mechanický vypínač nebude fungovať. Fungovať by malo klasické tlačidlo. Aby ste mali k dispozícii smart funkcie a možnosti nastavenia stmievača, je potrebné mať tiež niektorú z brán (obj. č. 199100 alebo 752150)

  Vypínač 752184 nemá možnosť pripojenia doplnkového klasického tlačidla na ovládanie svetla z iného miesta. Doplnkový bezdrôtový vypínač netatmo 752185 alebo 752187 fungovať bude. 752184 je ale určený skôr pre inštalácie kde nie je vo vypínači nulový vodič. Ak je ale N-vodič vo vypínači, doporučil by som vždy použiť 752166.

  team smartparts.sk


  Dobry den mame mechanicke vypinace na vonkajsich zaluzuach. Radi by sme ich vymenili komomet za smartove ovladanie a doplnili aj veterny a slnecny senzor, mate taku sadu? Jedna sa o 8 ks zaluzii v Bratislave


Mohlo by vás zaujímať aj