×

Smart vypínače a zásuvky

Vykladajte si inteligentnú domácnosť ako stavebnicu z Lega

Smart domácnosť je tu preto aby váš život zjednodušila a spríjemnila. Presne tak je navrhnutý inteligentný systém Legrand Valena Life s Netatmo.

Spravte si inteligentnú izbu alebo celý smart dom. Na toto všetko vám stačí pár prvkov Legrand Valena Life s Netatmo a váš mobilný telefón.  Žiadny programátor, žiadny komplikovaný softvér. Iba vaša aplikácia Home + Control od Legrandu, samozrejme v Slovenčine.

Smart domácnosť ktorá nestojí tisíce

Je úplne jedno či pripravujete nové bývanie alebo ste sa rozhodli len zvýšiť level toho vášho súčastného. Premyslite si čo potrebujete a podľa toho si vyberte potrebné prvky.

Ak chcem napríklad ovládať svetlo v izbe cez mobil, vyberiem si smart vypínač. Ak budem riadiť aj žalúzie, doplním smart ovládač žalúzií. Ak potrebujem ovládanie na novom mieste, siahnem po bezdrôtovom ovládači.  Vymením klasickú zásuvku za smart a môžem ju nielen ovládať, ale mám navyše presné informácie koľko energie s jej použitím miniem.

Predstavujeme systém Legrand Valena Lifes Netatmo

V elegantnom nadčasovom dizajne Valena Life od Legrandu je ukrytá technológia Netatmo. V súlade s aktuálnymi trendmi jednotlivé prvky medzi sebou komunikujú bezdrôtovo.

Celý proces inštalácie sa maximálne zjednodušil. Inštaláciu a zmeny v nastaveniach zvládne aj priemerne technicky zdatný užívateľ, ktorý má čas a chuť. Ale radi to pre vás spravíme aj my.

Prístroje síce vyzerajú ako klasické vypínače, ovládače žalúzií alebo zásuvky, ale dokážu toho oveľa oveľa viac! A hlavne: zjednodušia a spríjemnia vám život, pretože:

 • Budete mať komfort ovládania cez mobil
 • Môžete riadiť svoju domácnosť aj hlasom
 • Budete mať istotu že pri odchode ste vypli všetky svetlá jedným stlačením vypínača
 • Máte presný prehľad o vašej spotrebe energie
 • Zjednodušíte si život - vďaka skupinovému a centrálnemu ovládaniu
 • Vytvoríte vypínač kdekoľvek. Nepotrebujete ťahať káble ani sekať do steny
 • A samozrejme tieto prístroje budú na stene a budú fungovať tak, ako klasické vypínače a zásuvky

Ako na vytvorenie smart domácnosti? Je to jednoduché, toto sú základné prvky skladačky:

 • Balík: základný stavebný kameň smart inštalácie. Začnite vytvárať nový projekt alebo renovovať použitím prístrojov v balíku: smart zásuvky s Wi-Fi bránou a centrálneho ovládača
 • Vypínač: namiesto klasického vypínača namontujete smart vypínač. Následne môžete ovládať svetlo alebo žalúzie napríklad smartfónom pomocou aplikácie
 • Bezdrôtový ovládač: vytvorte ďalšie miesto pre ovládanie osvetlenia kdekoľvek. Nepotrebuje totiž napájanie a stavebné úpravy. Môžte ho nalepiť aj na chladničku.
 • Zásuvka: náhrada za obyčajnú zásuvku. Pripojte k nej stojanovú lampu v obývačke a môžete ju ovládať, hlasom, iným bezdrôtovým ovládačom alebo cez aplikáciu v telefóne

Pri nákupe produktov u nás sa pri samoinštalácii môžte na nás kedykoľvek obrátiť s otázkami, radi vám pomôžeme. Chcete sa dozvedieť viac o smart inštalácii Valena Life s Netatmo?

Čítajte ďalej

Smart vypínače a zásuvky Legrand Netatmo | smartparts.sk
Filters

Počet produktov: 52

Zobrazené produkty: 1-15 z 52 položiek