×

Inteligentná domácnosť alebo domáca automatizácia

sa počas svojej existencie stala štandardom moderného bývania a nie je už viac len hračkou pre bohatých.

Preto sa dnes veľa výrobcov snaží zviezť sa na vlne aktuálnych trendov v oblasti umelej inteligencie (AI), pripojených zariadení (IoT) a všeobecne na riešeniach SMART. Kdekoľvek sa pozriete, všetko je všade inteligentné.

Pre niekoho nemusí byť ľahké vybrať si čo je skutočne dosť chytré. Pre nás je sledovanie aktuálnych trendov a zháňanie informácií dôležitou súčasťou našej filozofie a zároveň potešením a sme pripravení zdieľať svoje vedomosti s tými ktorých to zaujíma.

Pomôžeme vám nájsť správne inteligentné riešenie, ktoré prinesie radosť vám a vašim blízkym, ušetrí vám čas a náklady a zmestia sa do vrecka.

Máme za sebou realizácie komplexných projektov iniciovaných náročnými zákazníkmi s veľkými očakávaniami. Vždy sme úprimní vo vysvetľovaní toho, čo je možné urobiť, čo je praktické, čo zlepší kvalitu bývania. Ale povieme aj to, čo je podľa nás nevhodné alebo nevýhodné. Klienti ocenia úprimnosť.

Neváhajte nás kontaktovať pre osobnú bezplatnú hodinovú konzultáciu.

Máte príležitosť zoznámiť sa s nami a produktami a riešeniami ktoré odporúčame, oceniť ich kvalitu a úroveň našich služieb.

V prípade, že potrebujete viac času, radi sa vám budeme venovať v cene 30€ / hodina konzultácie.

Ak sa rozhodnete stať našim zákazníkom, vrátime vám všetky náklady na konzultačný servis. Celú sumu odrátame z ceny realizácie riešenia.

Dúfame, že sa čoskoro uvidíme. Prajeme príjemné surfovanie.