×

Keď sa hovorí o kvalite, myslí sa v prvom rade spoľahlivosť, odolnosť, dlhá životnosť a dobré meno značky. Z nášho pohľadu dobrý marketing a pekné balenie nie je zárukou overenej kvality.

Dôležitou súčasťou našej filozofie je ponúkať iba to, čo sme vyskúšali sami.

Výrobky, ktoré nájdete v našom obchode a riešenia, ktoré vám odporúčame, sú dlhodobo testované a pracujú v skutočných domoch vrátane našich a slúžia nám našim blízkym a našim priateľom.

Poznáte to známe spojenie „nič nie je dokonalé“. Robíme však všetko pre to aby sme sa tomuto slovnému spojeniu v praxi vyhli.

Vychádzame z bohatých skúseností a využívame naše osobné kontakty. Komunikujeme priamo s výrobcami zariadení, technickými oddeleniami v zahraničí, produktovým marketingom. Takže pracujeme z informáciami z prvej ruky.

Pre našich klientov sme stále v dosahu. Prípadné reklamácie riešime flexibilne formou vrátenia tovaru, výmeny alebo opravy. V rámci našich služieb je možné dojednať aj predĺženú záručnú dobu.

Naše riešenia testujeme v reálnej prevádzke, nič systém tak nepreverí ako skutočný život. Ak sa chcete dozvedieť viac, neváhajte nás kontaktovať.

Prajeme príjemné surfovanie.