×

Inštalácia nie je len o montáži, je to pre nás otázka poctivého remeselného prístupu.

Je to výzva ako poskytnúť ľahké a transparentné riešenie. Jasné, užitočné, prinášajúce radosť vám a vašim blízkym.

Dizajn. Vo všetkých fázach projektu. Od pochopenia vašich potrieb a vymyslenia konceptu až po umiestnenie produktu na milimeter presne. Tak, že vyhovuje vašim zvykom a harmonizuje sa s vašim priestorom.

Ak máte záujem, pozývame vás, aby ste sa aktívne podieľali na procese realizácie vašich želaní týkajúcich sa inteligentného bývania. My pre splnenie vašich snov urobíme maximum. Väčšinu našich výrobkov je možné nainštalovať a programovať si sami.

A naša úloha v tomto procese spočíva v tom, že vám poskytneme všetky vedomosti a zručnosti, ktoré vám pomôžu robiť to najlepším spôsobom.

Investujeme čas a energiu do zvyšovania úrovne našich vedomostí prostredníctvom pravidelných školení u výrobcov. Roky tiež pripravujeme školenia pre inštalačné firmy a poskytujeme podporu pre koncových zákazníkov. Od nás určite nebudete počuť: „Vezmite si prosím príručku a skúste zistiť, čo treba spraviť.“ Sme radi, že vás môžeme podporiť v tvorivom procese zlepšovania pohodlia vášho života.

Existuje veľa hororových príbehov o bláznivých domoch. Podľa nás je príčinou ich existencie zlá komunikácia a nepochopenie potrieb vlastníka. A to je jeden z dôvodov, prečo na konci zákazníkovi zostane namiesto intuitívneho ovládania klávesnica vypínačov ako hudobný nástroj bez notového podkladu. Na ich zvládnutie je potrebný kurz. Nič pre začiatočníka.

Neakceptujeme skrývanie zlých informácií o produktoch a neskrývame žiadne tajomstvá programovania. Ak sa chcete dozvedieť viac, neváhajte sa pýtať.

Prajeme príjemné surfovanie.